Ramo Venier By Halldis

  • 60 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Ramo Venier By Halldis Wenecja oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Kościół Santa Maria dei Miracoli w Wenecji, położonych w 150 metrach. Apartament oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach.

Dla większej wygody w obiekcie noclegowym dostępne są bidet i oddzielna toaleta. W łazience znajdują się suszarka do włosów.

Apartament posiada również kuchnię z lodówką i zmywarką do naczyń.

Museo di Storia Naturale di Venezia znajduje się jedynie 1 km od apartamentu, natomiast Teatr operowy La Fenice znajduje się mniej niż 14 min piechotą. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w jedynie 600 metrach Most Rialto. Kościół San Vidal jest w jedynie 1,1 km. Apartament Ramo Venier By Halldis oferuje noclegi w zasięgu ręki od stacji metra Venezia Santa Lucia.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ramo Venier By Halldis Wenecja
San Lio Suite:Close To S Marco Square & Wi-Fi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

San Lio Suite:Close To S Marco Square & Wi-Fi

9.8
Wyjątkowy 87 opinii
41 m od nieruchomości
USD 351 USD 316
za noc
Venice Central Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Venice Central Apartment

10
Wyjątkowy 9 opinii
48 m od nieruchomości
Design Apartment San Marco
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Design Apartment San Marco

9.0
Wspaniały 97 opinii
75 m od nieruchomości
USD 578 USD 520
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Wenecja Marco Polo
    14 km

    Stacje kolejowe

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiIT027042C2BLM7EMNK,M0270421142
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Ramo Venier By Halldis jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Ramo Venier By Halldis dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Ramo Venier By Halldis akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Ramo Venier By Halldis nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Ramo Venier By Halldis jest kuchnia?
      W apartamencie Ramo Venier By Halldis goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Wenecja Marco Polo
    14 km

    Stacje kolejowe

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ramo Venier By Halldis Wenecja

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij